Välkomna till Xact Nödbelysning AB

Ett nytt företag inom nödbelysning, central reservkraft och UPS.


Vi hälsar våra nya medarbetare hjärtligt välkomna.

Micael Lilja

Micael Lilja

Säljare Jönköping

Tel: +46 76-130 90 07
E-post:
micael@xactnodbelysning.se

Niclas Bergqvist

Niclas Bergqvist

Säljare Jönköping

Tel: +46 76-320 90 07
E-post:
niclas@xactnodbelysning.se

Fredrik Friberg

Fredrik Friberg

Tekniker

Tel: +46 73-503 83 41
E-post:
fredrik@xactnodbelysning.se

Magnus Jacobsson

Magnus Jacobsson

Servicekoordinator

Tel: +46 73-532 68 33
E-post:
magnus@xactnodbelysning.se


Xact-bil utanför huvudkontor

Besök gärna vårt huvudkontor och lager som Ni hittar på Fågelbacksgatan 11, 217 44 Malmö.


Xact Nödbelysning är stolta över att presentera vår nya leverantör och samarbetspartner G-Tec Europe S.r.l.
G-Tec är en av Europas ledande tillverkare av UPS aggregat från 1kVA till 6400kVA.
Se mer om företaget och deras produkter på hemsidan http://gtec-power.eu/en/



Sidan är under uppbyggnad men under tiden får Ni gärna kolla delar av vårt gedigna sortiment på vår partners hemsidor nedan:

RP Group där Ni kan välja mellan Nödbelysning, Interiörbelysning och Batterier: https://www.rp-group.com/en

eller om Ni vill komma direkt in på Nödbelysningen så klickar ni här: https://www.rp-group.com/en/products/emergency-lighting

Kontaktuppgifter:

Pontus Lindbergh

Produktchef & säljare, Malmö

Tel: +46 70-541 50 90

Epost: pontus@xactnodbelysning.se

Per Viklund

Säljare, Stockholm

Tel: +46 70-490 07 05

Epost: per@xactnodbelysning.se

Theme: Overlay by Kaira Extra Text
info@xactnodbelysning.se